Son dakika Galatasaray haberleri: Fatih Terim geri mi dönüyor? Taraftarlar sevinçten çıldırdı...

Galatasaray’da son dakika haberleri gelmeye devam ediyor… Sarı-Kırmızılılarda işler yolunda gitmezken camia içinde çatırdamalar da başladı. Başkan Burak Elmas ve ekibinden hoşnut olmayan taraftarlar az daha her maç yönetimi istifaya ağırlama etti. Trabzonspor karşısında 1-0 öne geçmelerine rağmen tribünlerden ”yönetim istifa” sesleri yükselince camia içinde tercih hazırlıkları başladı.

KULİSLER KAYNAMAYA BAŞLADI

burak_elmas_buradayiz_b0b59_800

Tarihin en fena sezonlarından birini geçiren Galatasaray’da eleştirilerin odak noktasında Burak Elmas var. Tercih vaatlarini tutmamakla eleştirilen Elmas, ilk defa ayrılıkla bu değin yüz yüze geldi. Kulislerde her yerde seçim yapılacağı konuşulurken, Fatih Terim’in adının geçmesi bile Galatasaraylı taraftarları heyecanlandırdı.

FATİH TERİM İÇİN LİSTE HAZIRLIYOR

2a18a9d056e748caa510292d45a04916

Galatasaray’da herkesin merakla beklediği soru ise Fatih Terim’in namzet olup olmayacağı… Yaptığı paylaşımda ”Son imzam” ibaresini kullanan Fatih Terim’in kariyerini bitirdiğini ve bidaha Galatasaray’a dönmeyeceği mesajı alınmıştı. Sarı-kırmızılı yöneticilerin Terim’e baskı yaparak başkan olması gerektiği konusunda ısrar ediliyor. Hatta Ahmet Yüce’nin Fatih Terim adına başkanlık listesi bile hazırladığı öğrenildi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ sizlere yenihabervar.com farkıyla sunulmuştur

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir