Kılıçdaroğlu'nun video çektiği otel odasının fiyatı gündem oldu! AK Partili Turan: O parayı hanımefendiye ver de dolapları değiştirsin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu son aylarda sosyal ağ hesabından yaptığı paylaşımlara bir yenisini daha ekledi. Çoğunlukla evinin mutfağından seslenen Kılıçdaroğlu, dün yayımladığı videoyu ise bir otel odasından yayımladı. CHP liderinin paylaşım yaptığı otel odasının fiyatı ise gündem yarattı. Kılıçdaroğlu’nun kaldığı otelin geceliğinin yaklaşık 100 bin lira olduğu iddia edildi.

AK PARTİ’DEN SERT TEPKİ

Laf konusu iddialarla ilgili CHP’den bir tanımlama yapılmazken AK Parti’den sert tepki geldi. Lapseki Belediyesi tarafından yaptırılan kapalı pazar yeri temel atma törenine katılan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, CHP liderine yüklendi.

BÜLENT TURAN: TABİRİ CAİZSE TROLLENDİ

Kılıçdaroğlu’nun da arkadaşları göre trollendiğini ifade eden Turan, “Dün başka bir lider çıkmış, trol ve trol başını açıklayacağım diyor. Üzülerek takip ettim. Her gün gariban bir mutfaktan fotoğraf veren, arkada eski mutfaktaki görüntülerin ve dolapların olduğu bir paylaşım yaparken, dün günlüğü 100 bin lirayı bulan odadan yayınlama yaptığını kendi arkadaşları deşifre etti. Tabiri caizse trollendi. Trolü açıklayacağım derken, tam bir trol ordusunun aleyhinde olduğunu kendisi görmüş oldu. Kendi arkadaşları paylaştı fotoğrafı.

dsada

“EN ÇOK HANIMEFENDİYE ÜZÜLDÜM”

Benim en fazla üzüldüğüm ne oldu biliyor musunuz? En fazla hanımefendiye üzüldüm. Bir gecede otele o parayı vereceğine, ver o parayı hanımefendiye ver de dolapları değiştirsin. gibisi olmaz mıydı. Biz sosyal ağ yasası düzenledik. İncelemeden hemen aleyhinde çıktılar. Hemen ifade ediyorum. Trolden ve trol başından rahatsızsan gel o sosyal medya düzenlemesine takviye ver, beraber geçirelim. Ama bizim o sosyal medya düzenlemesine ‘evet’ derler mi, demezler. Niçin? Trol de bunlar, trol başı da bunlar. İsteriz ama ülkemizde bu tarz boşboğaz kavgalar olmadan yolumuza devam edelim” diye konuştu.

GFGH

Muhalefet partilerini de eleştiren Turan “Biz, cumhuriyet tarihinin en manâlı yatırımlarını yaparken, dünyanın en uzun köprüsünü 1915 Çanakkale Köprüsünü daha erken nasıl açarız derdinde konuşurken, birileri de bizi bu konuda kusur bulmak, daha iyisini yapalım seslenmek ihtimali varken, ‘değil efendim oturma düzeni nasıl olacak? İsim sırası mı, soyisim sırası mı, yükseklik sırası mı, üçgenin taban olmayan kenarı numarası sırası mı’ diye ağız dalaşı yapıyorlar. Buradan söylüyorum, yapacağınız meslek ne yükseklik sırası, ne kundura numarası, en çok yalan atan, en fazla iftira yapan kim varsa o sıraya göre o işleri yapın. Bundan Böyle geldiğimiz yerde maalesef iyi yaptığımıza iyi, kötüye kötü yok, her şeye kızan, her şeye hakaret eden, her şeyi eleştiren bir anlama ülkemizin gündemini boğuyor. Bu dürüst bir teşebbüs yok. Daha bir sandalyeyi paylaşamayan insanların, bir iktidarı nasıl paylaşacakları sizin takdirinize sunuyorum” dedi.

lapsekı

Konuşmaların ardındaki dualar eşliğinde Lapseki kapalı pazar yerinin temel atma töreni gerçekleştirildi.

Törene; AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Tarihi Bölge Başkanı İsmail Kaşdemir, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Lapseki Kaymakamı Fatih Çelikkaya, belediye başkanları, siyasi parti ve STK temsilcilerinin yanı sıra vatandaşlar katıldı.

(İHA-DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ sizlere yenihabervar.com farkıyla sunulmuştur

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir