AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Sakarya'da temaslarda bulundu Açıklaması

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Sakarya'da temaslarda bulundu Açıklaması

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Türkiye’nin belirlenmiş bir ivme yakaladığını belirterek “Türkiye, önemli bir ihracat ülkesi. Dünyanın artan kayda değer ülkelerinden birisi haline geldi. İnşallah bundan hiç geri adım atmadan, hiç geriye gitmeden daha da büyük hedeflerle yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

Adapazarı ilçesindeki bir restoranda AK Parti Sakarya İl Başkanlığınca düzenlenen “Basın Buluşması”na katılan Kurtulmuş, sonradan partisinin Sakarya İl Başkanlığını ziyaret etti. İl Başkanı Yunus Tever’den faaliyetler hakkında data alan Kurtulmuş, ilçe başkanları ve belediye başkanlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Kurtulmuş, hem Türkiye genelinde ayrıca de Sakarya özelinde yaptıklarını ve yapacaklarını değer biçmek üzere bir araya geldiklerini söyledi. Türkiye’nin belirlenmiş bir ivme yakaladığını ve kesin adımlarla geleceği ilerlediğini belirten Kurtulmuş, her alanda kayda değer mesafeler katedildiğini anlattı.

Türkiye’nin salgına karşın elde ettiği başarılara değinen Kurtulmuş, “Türkiye önemli bir ihracat ülkesi. Dünyanın gelişen önemli ülkelerinden birisi haline geldi. İnşallah bundan hiç geri adım atmadan, hiç geriye doğru gitmeden daha da büyük hedeflerle yolumuza devam edeceğiz.” ifadesini kullandı.

Kurtulmuş, 2023 seçimlerine göze çarpan ederek bu süreçte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Parti’nin engellemek için her türlü oyunun oynanacağını ve her türlü tertibin yapılacağını bildiklerini dile getirerek “Buna karşı da bizim demokrasideki en büyük gücümüz olarak kabul ettiğimiz milletimizle beraber olarak, milletimizin gönlünde olmayı sürdürerek gönlüne girdiğimiz milletin gönlünden düşmemeyi başararak yolumuza devam edeceğiz. İnşallah 2023’te büyük bir zaferle tercih sonucu elde edeceğiz. 2024’te de hep beraber bu büyük başarıları sürdürerek yoluma devam edeceğiz.” diye konuştu.

Daha sonradan cuma namazını Orhan Cami’de kılan Kurtulmuş, peşinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi, vatandaşlarla sohbet etti. İnsan Yargı ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Destek Derneğinin kermesini ziyaret eden Kurtulmuş, ikram edilmek üzere bir tepsi baklava aldı.

Ardından Büyükşehir Belediyesine geçen Kurtulmuş, burada mehteran takımı kadar karşılandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, araştırmalar hakkında Kurtulmuş’a bilgi verdi.

sizlere yenihabervar.com farkıyla sunulmuştur

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir