Anasayfa / Gündem Haberleri / Mehmet Öğütçüoğlu Altcoin Piyasasını Anlatıyor

Mehmet Öğütçüoğlu Altcoin Piyasasını Anlatıyor

Mirza Group’tan Mehmet Öğütçüoğlu son zamanların popüler para birimlerinden olan kripto para birimlerine damga vuran Altcoinleri bu yazısında ele almaktadır. Altcoin özelinde bu geniş kripto para biriminin nereye erildiğini ve sonuç olarak nereye varan bir gelişmeye tanıklık edileceğini, yönlendiren kişi ya da temaların kim ya da neler olduğunu ve dahası Altcoin ’in son durağının neresi olduğunu detaylı bir şekilde aktarmaktadır. İşte tüm yönleri ile Altcoin piyasası…

Bitcoin’e benzerlik gösteren ve Bitcoin’e büyük bir alternatif partner olarak sunulan Altcoin ‘in son dönemin ilgi çeken kripto para birimlerinden olan Etherium’u geçmesi i tüm dikkatlerin üzerine çekilmesini sağlamıştır. Bitcoin ile aynı temele sahip olan ve alt yapı olarak aynı kaynaklardan beslendiğini belirten Öğütçüoğlu, Bitcoin ’in her şekilde uzun bir zamana kadar Pazar hakimiyetini elinde tutacağını ama nihayetinde Altcoin gibi büyük partnerlerinin de yakın takibinde kalacağını ifade ermektedir.

Mirza Group’tan Mehmet Öğütcüoğlu’na göre İşlem hızı, DNS çözünürlüğü, ekran kartı işlem sayısı, “POS” ya da bir diğer adı ile Bahsin Kanıtı kuramları ile eşdeğer bir büyüme kaydeden kripto para birimlerinin bu yeni prensesi günümüzde önemli bir gelişim sağlamıştır. Ademi merkeziyetçi ve oldukça büyük algoritmalara sahip olan kripto para biriminin önemli aktörlerinden biri olan Altcoin’e olan ilgi de artmaktadır. Gelişmiş bir CPU ile Öğütcüoğlu’na göre büyük paralar kazanmak ve büyük kripto para birimi tedariki sağlamak artık pek de zor değil!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Bu Habere Bakmak İster Misin?

ÖZGÜVENLİ GÜLÜŞLER İÇİN ORTODONTİ

Merhaba arkadaşlar günde hangi aralıklar ile dişlerinizi fırçalıyorsunuz yada her gün dişlerinizi ...