Tanıtılmasına günler kaldı! Samsung Galaxy S22 için şarj hızı detayı

Aylardır Samsung Galaxy S22 serisi hakkında çok sayıda rapor paylaşıldı. Hem, Galaxy S22 serisinin sorumluluk hızları hakkında da çok sayıda rapor internete düştü. Oysa bunların bazıları S22 telefonlarının 25W sorumluluk hızı sunacağını söylerken, bazıları Samsung’un en yeni Galaxy S serisi amiral gemisi akıllı telefonlarına 45W süratli yük ile destekleyeceğini öne sürdü. Çin’in sertifikasyon kuruluşu 3C’de S22, S22+ ve S22 Ultra’yı 25W şarjla onayladı, ama Danimarka merkezli sertifikalandırma kuruluşu DEMKO ayrı bilgiler ile karşımıza çıktı.

SAMSUNG GALAXY S22 VE GALAXY S22 ULTRA’DAN FARKLILIK

DEMKO, Plus ve Ultra modellerini 45W şarjla onayladı. İddialara göre bu, Galaxy S22+ ve S22 Ultra’nın farklı bölgelerde bambaşka sorumluluk hızlarına sahip olacağını gösteriyor olabilir. Peki ya standart model olan Galaxy S22?

Galaxy S22

GALAXY S22 İÇİN FENA HABER

Galaxy S22 serisinin standart modeli olan Galaxy S22 için fena bir haber var. Çünkü öne sürülenlere bakarsak, cihazın sıkıntı hızı satın aldığınız alan fark etmeksizin yalnızca 25W’a kadar çıkabilir.

BATARYA KAPASİTELERİ

DEMKO, Galaxy S22 serisinin batarya kapasiteleri hakkında herhangi bir veri paylaşmıyor. Ama, yakın tarihli bir akış, S22’nin 3.700 mAh, S22+ ve S22 Ultra’nın ise sırasıyla 4.500 mAh ve 5.000 mAh kapasitesinde bir pil ile geleceğini ortaya çıkardı.

GALAXY S22 SERİSİ NE ZAMAN TANITILACAK?

Samsung Galaxy S22 ailesinin Galaxy Tab S8 serisi ile birlikte 9 Şubat’ta tanıtılması bekleniyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ sizlere yenihabervar.com farkıyla sunulmuştur

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir