Arkadaşlarını kıskandı, kendisine 27 milyon mAh kapasiteli powerbank üretti! Yayınladığı videoyu on binlerce kişi izledi

Powerbank’ler veya aşina bir öteki adıyla taşınabilir sorumluluk cihazları artık jurnal hayatta yanımızda taşımamız gereken birer parçamız haline geldi. Üstelik dizüstü bilgisayarlarda ve akıllı telefonlarda bundan böyle zahmetsizce çıkartılamayan pillerin bulunması, bir powerbank’i zorunlu kılmaya bile başladı. Üreticiler şimdiye kadar çoğunlukla 5.000 mAh, 10.000 mAh ve 20.000 mAh kapasitesine sahip powerbank’ler ile tüketicilerin karşısına çıkarken, Çinli bir adam, üreticilerin bile aklına gelemeyecek bir seviyede powerbank üreterek, durumu çok diğer bir seviyeye taşıdı.

ARKADAŞLARININ POWERBANK’İNİ KISKANDI

Gizmochina’nın haberine kadar; Handy Geng, kısa zaman önce Weibo’da ve YouTube’da bir video yayınladı. Videoda, arkadaşlarının kendisinden daha büyük powerbank’lere sahip olmasından bıktığını söyleyen Geng’in arasında en büyük ve en uzun ömürlü bataryaya sahip olduğunu göstermek istediği belirtildi.

NELER YAPTI?

Videoya göre Geng, başlangıçta kendisine büyük bir batarya paketi satın aldı. daha sonra, pili gümüş metalik bir kasaya yerleştirdi. Bu Nedenle tasarımı, azıcık hormonlu gibi görünse de büyük bir powerbank’e benzedi. Bir sonraki adımda ise antre ve çıkış portlarını oturtmak vardı. Deli adam, 220V’a dek meydana çıkan 60 çıkış portu ve tek bir antre portu yerleştirdi.

Son olarak Geng, 27 milyon mAh gücündeki powerbank’inin benzer anda akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlardan oluşan 20 cihazı şarj edebileceğini gösterdi.

powerbank-3

AYNI ANDA ÇALIŞTIRDI

Buna ek olarak, powerbank’in televizyon, çamaşır makinesi ve elektrikli tencereyi benzer anda büyük kısa devrelere yol açmadan çalıştırmayı desteklediği görüldü.

powerbank

BÜYÜK BİR EKSİKLİĞİ VAR! O DA…

Ancak her ne olursa olsun, powerbank’in bir eksikliği var. Powerbank’ler çoğunlukla taşınabilir olmalarıyla tanınsa da 27 milyon mAh’lik powerbank, artık büyüklüğü nedeniyle portatif yok.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ sizlere yenihabervar.com farkıyla sunulmuştur

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir